NAŠI LIDÉ

Lidé jsou srdcem G&P. Členové našeho vysoce kvalifikovaného, příjemného a úzce spjatého týmu prošli pečlivým výběrem, který se zaměřoval nejen na jejich společné technické schopnosti, ale také na individuální přístup, motivaci, houževnatost a flexibilitu. Naše týmy mají jedinečnou znalost produktů a odvětví a jsou orientovaní na službu.

Zaměstnanci společnosti G&P pracují v souladu s nejvyššími standardy profesionality a diskrétnosti, zajišťují příkladné chování na pracovišti a přísné dodržování mlčenlivosti za všech okolností.

Vytvořili jsme záviděníhodný kompetenční rámec ke zdokonalení řízení náboru, vzdělávání a výkonnosti našich zaměstnanců, které je podpořeno využíváním testování Thomas International.

SEZNAMTE SE S NAŠIMI GARANTY KVALITY A SLUŽEB

Steven Lu nastoupil do společnosti G&P v roce 2018 jako Operations Manager v Číně, v té době měl více jak 12 let zkušeností na vedoucí pozici v automobilovém průmyslu a zkušeností v oblasti kvality a dodavatelského řetězce. Dne 19. dubna 2023 byl Steven Lu přeřazen na pozici General Managera pro Čínu, aby řídil čínský obchod a soustředil se na růst G&P v regionu Asie / Pacifik.
Steven Lu
General Manager, Čína
Dino založil skupinu G&P Group a společnost dovedl k tomu, jaká je dnes. Dino zůstává jediným vlastníkem G&P.
Dino Kyriacou
CEO
Geoff pracoval v mnoha klíčových vedoucích pozicích, včetně CFO v Severní Americe a jako Generální Ředitel Jaguar Land Rover UK. Geoff se přidal k G&P v lednu 2019 aby pomohl řídit restrukturalizaci našeho podnikání a pol,ožit základy našeho ambiciozního plánu rozvoje.
Geoff Cousins
Chairman
Simon má téměř 20 let zkušeností v oblasti kvality v automobilovém průmyslu. Odpovídá za nastavení směrování vývoje Group a za rozšíření jejích činností v oblasti kvality do všech zemí. Do uvedeného spadá naše akreditace související s mezinárodními normami, vývoj Qtrak, školení, životní prostředí, zdraví a bezpečnost.
Simon Francis
Group Quality Director
Stephen, certifikovaný inženýr IMechE, nastoupil do G&P v září 2017, kdy zastával řadu mezinárodních a vedoucích pozic u leteckých OEM, včetně asistenta hlavního inženýra ve společnosti Rolls-Royce Civil Engines. Řídí růst diverzifikace do neautomobilových průmyslových odvětví a rozvoj technických služeb.
Stephen Molloy
Group Technical Director
S vice jak 30ti letou zkušeností hlavně z výrobního průmyslu napříč mezonárodním spektrem. Andrew řídí Finanční oddělení a Administrativu.
Andrew Santer
Finance Director
Colin je zodpovědný za zajišťování trvale vysoké úrovně kvality a služeb činností G&P ve Velké Británii.
Colin Bennett
Group Quality Operations Manager
Maria je kvalifikována CIM a CMI a má vice jak 20 let zkušeností v marketingu primárně zaněřeného na Automobilový, dopravní a logistický sector. Jako Marketingový Manažer je Maria odpovědná za implementaci marketingových aktivit napříč skupinou, vedoucí k k vyššímu povědomí o naší společnosti a zároveň i za rozvoj podnikání.
Maria Holmes-Keeling
Group Marketing Manager
James nastoupil do G&P náborového oddělení v roce 2014. Má vice jak 12ti leté zkušenosti v automobilovém průmyslu a nyní má roli v centrální komerční části jako podpora G&P v její ambiciozní strategii rozvoje několika průmyslů a služeb.
James Purshall
Group Commercial Manager
Chris k nám přišel s vice než 3é-ti letou zkušeností v automibilovém průmyslu kde pracoval jak v operativě, prodeji, rozvoji a řízení nových projektů.Chris se připojil k G&P v červnu 2022 a je odpovědný za rozvoj vztahů se zákazníky a růst podnikání v UK.
Chris Worwood
Business Development Manager
Sharan nastoupila do G&P v roce 2004 jako projektový administrator a stala se hodnotným členem Administartivního týmu. Jako Administrativní manažerka je Sharan odpovědná za veškerou zákaznickou administrative.
Sharan Mander-Simpson
Administration Manager
Lucy se přidala k G&P jako UK HR Manager 1.2. 2022. Lucy je kvalifikovaná jako PgDip Human Resource Management a přináší k nám vice jak 20-ti letou zkušenost a odbornost v HR
Lucy Whitehouse
UK HR Manager
S více než 30letými zkušenostmi v oblasti recruitmentu, inženýrství a technologií vede David interní tým pro získávání talentů a britské oddělení náboru, aby poskytoval dočasné i stálé zaměstnance zákazníkům v automobilovém průmyslu, letectví, obraně a v dalších výrobních sektorech.
David Woakes
Head of Talent Acquisition and Recruitment
Abel začal v G&P pracovat od Října 2015 a měl vice jak 9 let zkušeností v automobilovém průmyslu. Abel je odpovědný za operative a rozvoj podnikání v Číně.
Abel Wang
Operations Manager China
Marco nastoupil do G&P v lednu 2024 jako Group Business Development Director. S vynikající kariérou trvající více než 20 let v oblasti řízení kvality, obchodního vedení a rozvoje týmu přináší Marco bohaté odborné znalosti a osvědčené výsledky v řízení obchodního růstu a provozní dokonalosti.
Marco den Dekker
Group Business Development Director
Pavlos má vice jak 20 let zkušeností se službou Containment & Rework a je odpovědný za zajištění služeb vysoké kvality napříč německou operativou.
Pavlos Kimtsaris
Operations Manager Germany
Nóra nastoupila do G&P v září 2023 jako General Manager a je zodpovědná za obchodní růst a rozvoj v Maďarsku. Nóra má více než 15 let zkušeností s prací v oboru TIC (Testování, inspekce a certifikace) a zastávala pozice na vedoucích pozicích v oblasti kvality, prodeje, rozvoje obchodu a řízení obchodu.
Nóra Grőger
General Manager, Maďarsko
Michal nastoupil do G&P v roce 2018 jako resident inženýr. Má několikaleté zkušenosti v oblasti automobilové kvality a v současnosti je zodpovědný za operativu a rozvoj obchodu na Slovensku.
Michal Kopecky
Operations Manager Slovakia
Peter nastoupil do G&P v roce 2014 a má více než 35 let zkušeností na různých pozicích ve výrobě a kvalitě v různých průmyslových odvětvích. Je zodpovědný za operativu u zákazníků ve Velké Británii.
Peter Woakes
Operations Manager UK
Technology

KARIÉRA

Společnost G&P neustále hledá podobně smýšlející, talentované a motivované uchazeče, kteří mají zájem nám pomoci udržovat nejvyšší možnou úroveň služeb a spokojenosti klientů. Svých zaměstnanců si vysoce ceníme a považujeme je za základ úspěchu firmy. Poskytujeme příležitosti k velkému profesnímu rozvoji a postupu a také příznivé platové podmínky.

Skupina G&P je na cestě ke značnému růstu a v našem oboru jsme známí díky nejlepší kvalitě ve své třídě, službám zaměřeným na klienta a podpoře. Jestli si myslíte, že můžete našemu týmu něčím přispět, kontaktujte nás prosím.

Contact Us

G&P RECRUITMENT

G&P Recruitment Services Ltd má přístup k nejlepším talentům a dovednostem a díky tomu může svým zákazníkům poskytovat řízené služby v různých oborech.

Proto se společnost G&P stala odborníkem v oblasti technického náboru a nyní tuto službu nabízíme klientům v rámci našeho závazku uspokojit jejich celkové potřeby v oblasti zdrojů.

Společnost G&P Recruitment má za sebou úspěšné zkušenosti s dodáváním zaměstnanců, kteří mají správné znalosti a zkušenosti, které dodají vašemu podnikání přidanou hodnotu a podnět růst a tím zajistí skutečnou návratnost investic.

Komplexní evropské zkušenosti G&P RECRUITMENT nám umožňují zajišťovat:

    Dočasnou pracovní sílu

    Stálou pracovní sílu

    Externí pracovní sílu

    Odbornou pracovní sílu

Svým klientům poskytujeme nejlepší personální služby ve své třídě a v současné době denně plníme přes čtyři sta pozic, což je základ úspěšného předávání řešení, která vyžadují naši klienti.

G&P MŮŽE POMOCI S NÁBOREM PROVĚŘENÝCH ZAMĚSTNANCŮ S ODBORNOU KVALIFIKACÍ

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

G&P Quality Management s.r.o. U Katovny 775, CZ-47001 Česká Lípa
Czech Republic

    +420 487 520 786          +420 487 521 411