Q-TRAK LOGIN

NAŠI LIDÉ

Lidé jsou srdcem G&P. Členové našeho vysoce kvalifikovaného, příjemného a úzce spjatého týmu prošli pečlivým výběrem, který se zaměřoval nejen na jejich společné technické schopnosti, ale také na individuální přístup, motivaci, houževnatost a flexibilitu. Naše týmy mají jedinečnou znalost produktů a odvětví a jsou orientovaní na službu.

Zaměstnanci společnosti G&P pracují v souladu s nejvyššími standardy profesionality a diskrétnosti, zajišťují příkladné chování na pracovišti a přísné dodržování mlčenlivosti za všech okolností.

Vytvořili jsme záviděníhodný kompetenční rámec ke zdokonalení řízení náboru, vzdělávání a výkonnosti našich zaměstnanců, které je podpořeno využíváním testování Thomas International.

SEZNAMTE SE S NAŠIMI GARANTY KVALITY A SLUŽEB

Dino založil skupinu G&P Group a společnost dovedl k tomu, jaká je dnes. Dino zůstává jediným vlastníkem G&P.
Dino Kyriacou
Ředitel Společnosti
Geoff Cousins
Chairman
Simon má téměř 20 let zkušeností v oblasti kvality v automobilovém průmyslu. Odpovídá za nastavení směrování vývoje Group a za rozšíření jejích činností v oblasti kvality do všech zemí. Do uvedeného spadá naše akreditace související s mezinárodními normami, vývoj Qtrak, školení, životní prostředí, zdraví a bezpečnost.
Simon Francis
Ředitel kvality skupiny
Stephen, autorizovaný inženýr, který je členem instituce IMechE (ústav strojního inženýrství), se stal součástí týmu G&P v září roku 2017. Zastával početné mezinárodní a seniorské pozice pro OEM v leteckém průmyslu, včetně pozice Assistant Chief Engineer v Rolls-Royce - v divizi leteckých motorů.
Stephen Molloy
Ředitel Aerospace & Technology
Jan Kuchynka přišel do společnosti G&P v roce 2007 jako technický ředitel poté, co pracoval na několika různých pozicích v oblasti kvality pro automobilové dodavatele. Jan přispěl k růstu společnosti G&P ve východní Evropě a dnes je generálním ředitelem pro Českou republiku.
Jan Kuchynka
generální ředitel (Česká republika)
Leona je členkou týmu G&P 10 let a má na starosti fungování administrativy ve východoevropských zemích.
Leona Cerna
Admin Manager pro východní Evropu
David je v G&P odpovědný za oddělení Operations na Slovensku, kde jeho soustředěný přístup zajišťuje vysokou spokojenost zákazníků.
David Stefan
Operations Manager pro Slovensko
Jeff má bohaté zkušenosti ze všech výrobních odvětví a propojuje prodejní činnosti v rámci Velké Británie a celé skupiny.
Jeff Armiger
Sales Manager (Velká Británie)
Colin je zodpovědný za zajišťování trvale vysoké úrovně kvality a služeb činností G&P ve Velké Británii.
Colin Bennett
Group Quality Operations Manager
Pavlos odpovídá za zabezpečení trvale vysoké úrovně kvality a služeb v německých provozovnách G&P.
Pavlos Kimtsaris
provozní manažer (DE)
Dawn je u G&P od roku 2008 a má na starosti finanční aktivity v Evropě.
Dawn Cunnington
Finance Manager (Evropa)
Technology

KARIÉRA

Společnost G&P neustále hledá podobně smýšlející, talentované a motivované uchazeče, kteří mají zájem nám pomoci udržovat nejvyšší možnou úroveň služeb a spokojenosti klientů. Svých zaměstnanců si vysoce ceníme a považujeme je za základ úspěchu firmy. Poskytujeme příležitosti k velkému profesnímu rozvoji a postupu a také příznivé platové podmínky.

Skupina G&P je na cestě ke značnému růstu a v našem oboru jsme známí díky nejlepší kvalitě ve své třídě, službám zaměřeným na klienta a podpoře. Jestli si myslíte, že můžete našemu týmu něčím přispět, kontaktujte nás prosím.

Contact Us

Vivate Recruitment

Organizace Vivate Recruitment Ltd je součástí skupiny G&P Group a byla založena s cílem poskytovat G&P přístup k těm nejlepším talentům a dovednostem při dodávání služeb zákazníkům v mnoha různých odvětvích.

Tak se organizace Vivate stala specialistou na nábor v oblasti techniky a své služby nyní nabízí i klientům G&P jako součást svého závazku plnění veškerých jejich potřeb.

Vivate má prokazatelné úspěchy při zprostředkovávání zaměstnanců, kteří mají potřebné znalosti a zkušenosti, které dodají hodnotu a impuls růstu vašeho podniku. Tak vám zajišťujeme skutečnou návratnost vaší investice.

Komplexní evropské zkušenosti Vivate nám umožňují zajišťovat:

    Dočasnou pracovní sílu

    Stálou pracovní sílu

    Externí pracovní sílu

    Odbornou pracovní sílu

Svým klientům poskytujeme nejlepší personální služby ve své třídě a v současné době denně plníme přes čtyři sta pozic, což je základ úspěšného předávání řešení, která vyžadují naši klienti.

G&P MŮŽE POMOCI S NÁBOREM PROVĚŘENÝCH ZAMĚSTNANCŮ S ODBORNOU KVALIFIKACÍ

Kontaktujte nás

G&P Management s.r.o U Katovny 775, CZ-47001 Česká Lípa
Czech Republic

    +420 487 520 786          +420 487 521 411