G&P akreditace pro letecký průmysl

V rámci našeho trvalého závazku a nabídky pro OEM a jejich dodavatelskému řetězci v rámci leteckého průmyslu s potěšením oznamujeme, že G&P je plně akreditovaným dodavatelem do společného registru akreditací dodavatelského řetězce (JOSCAR).

Tato důležitá akreditace dokládá pevný závazek společnosti G&P vůči leteckému průmyslu a upevňuje naši pozici důvěryhodného dodavatele, který prošel řadou přísných prověření a auditů.

JOSCAR je nástroj pro spolupráci, který používá letecký, obranný a bezpečnostní průmysl ve Spojeném království jako jediné úložiště informací o předběžné kvalifikaci a souladu. Pomocí JOSCAR lze určit, zda je dodavatel, jako je G&P, „vhodný pro podnikání“. V podstatě funguje jako referenční adresář pro kupující v rámci odvětví a umožňuje jim efektivně vyhledávat dodavatele s důvěrou, že byli předem prověřeni, schváleni a zkontrolováni.

JOSCAR spolupracuje s externím dodavatelem pro řízení rizik a informací, což znamená, že prověrky a audity dodavatelů jsou prováděny efektivně. JOSCAR používá multisektorovou analýzu zahrnující schopnosti společností, úroveň informační bezpečnosti, etickou, sociální a komunální odpovědnost, finanční historii a další akreditace.

Protože informace poskytnuté během posuzování pro tuto akreditaci musí být bezchybné, lze každé společnosti, která prokáže akreditaci JOSCAR, důvěřovat jako dodavatele „vhodného pro podnikání“. Akreditace nejenže poskytuje výrobcům a odstupňovaným dodavatelům důvěru v dodavatele, ale také pomáhá zlepšovat efektivitu v procesu zadávání zakázek.

G&P nabízí řadu služeb řízení kvality výrobcům v leteckém průmyslu a jeho dodavatelském řetězci. Chcete-li prodiskutovat, jak můžeme pomoci zlepšit vaše řízení kvality, zavolejte našemu specializovanému týmu na číslo +44 (0)1922 458 003.

Svým partnerům po celém světě poskytujeme služby jakosti od roku 1994.

Dodavatelé Výrobci původního zařízení

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

G&P Quality Management s.r.o. U Katovny 775, CZ-47001 Česká Lípa
Czech Republic

    +420 487 520 786          +420 487 521 411