G&P vytváří kvalitní budoucnost

Společnost Göbel& Partner (G&P) už dosáhla všeobecného uznání jako přední značka v oblasti řízení kvality a nyní uskutečňuje ambiciózní plány do budoucna.
V posledních letech společnost potvrdila a udržela výrazný růst, kterého dosahovala i přes probíhající recesi. Výroba se i nadále rozrůstá a tato společnost z regionu West Midlands je dnes ve výborné pozici k uspokojování poptávky po prvotřídních a efektivních řešeních řízení kvality.

G&P našla lukrativní mezeru na trhu a rozvinula úspěšnou spolupráci s předními mezinárodními výrobními společnostmi a zároveň s jejich klíčovými dodavateli, při níž dosahuje standardů světové kvality. Tato firma už je významným dodavatelem v odvětví automobilového a leteckého průmyslu a v současné době se chystá na další integraci s dodavatelskými řetězci v těchto oborech. Je vyzbrojená čísly, která ukazují značný růst a mají zaujmout potenciální partnery.

Před třemi lety měla společnost G&P po celém světě 400 zaměstnanců. Tento počet se dramaticky zvýšil. V červnu 2015 zaměstnávala 1300 lidí. Růstu pomohly nová obchodní vítězství, rozvoj stávajících vztahů a rychlá expanze podnikání za účelem plnění globálních požadavků zákazníků v zemích tak různorodých, jako je například Čína, Slovensko nebo Singapur.

Jak říká zakladatel a prezident skupiny, Dino Kyriacou, toto je teprve začátek.

„Více než 50 % našich zaměstnanců je na pracovních pozicích ve Velké Británii,“ pokračuje. „A více než polovina z nich působí na různých místech regionu Midlands. Jsme skutečně hrdí na svou roli místního zaměstnavatele a silně investujeme do rozvoje dovedností našich zaměstnanců, což znamená přínos nejen pro naše zákazníky, ale také pro místní komunitu.“

„Abychom však splnili své plány expanze, potřebujeme svůj tým dále rozšiřovat a očekáváme, že do konce roku zaměstnáme mnohem více lidí po celém světě, pokud je možné vycházet ze současného provozu a rozjednaných zakázek.“

Společnost G&P nabízí množství různých pracovních pozic vhodných pro všechny úrovně zkušeností a má také úspěšný program pro absolventy a stážisty. Kromě potřeby zkušených kontrolorů a techniků, kteří skutečně rozumí světovému výrobnímu průmyslu, centrála společnosti ve Walsall také nabízí profesní příležitosti ve financích, marketingu, administrativě a mnoha jiných oblastech.

„Vhodným uchazečům toho můžeme hodně nabídnout, protože náš způsob podnikání dává ambiciózním a talentovaným zaměstnancům příležitosti pracovat v zahraničí nebo rozvíjet svou kariéru v manažerských rolích,“ slibuje Dino Kyriacou.

Růst zaměstnanosti je jednou z priorit G&P, a proto se společnost začala vážněji zabývat specifickými personálními potřebami a spustila „G&P Recruitment“, agenturu, která je součástí skupiny a poskytuje G&P zvláštní smluvní služby a zároveň tvoří své vlastní nezávislé portfolio klientů.

„Zájemci o práci mohou kontaktovat organizaci G&P Recruitment, která je efektivní cestou k našim pracovním pozicím i informacím o tom, jaké odbornosti hledáme pro další pracovní místa v oblasti Midlands.“

Svým partnerům po celém světě poskytujeme služby jakosti od roku 1994.

Dodavatelé Výrobci původního zařízení

Kontaktujte nás

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

G&P Quality Management s.r.o. U Katovny 775, CZ-47001 Česká Lípa
Czech Republic

    +420 487 520 786          +420 487 521 411